Beliso

newsy


SalonDotacje UE

Dotacje UE

Dotacje UE


Polityka prywatności i cookies

09-11-2018

13 edycja konkursu fryzjerskiego rozpoczęta!


Prowadzisz salon fryzjerski i pracujesz z produktami marki Cece of Sweden?
Weź udział w konkursie i sprawdź jakie nagrody czekają na Ciebie!

Konkurs skierowany jest do salonów fryzjerskich, które na co dzień pracują produktami Cece of Sweden. Formuła zabawy polega na zbieraniu punktów i otrzymywaniu nagród w zamian za punkty uzyskane za zakupione produkty.

Zestaw nagród zawiera m.in.: nowoczesny i funkcjonalny sprzęt AGD niezbędny w każdym domu, bony podarunkowe do najlepszych drogerii i sklepów odzieżowych, komplety kawowe oraz zestawy profesjonalnych kosmetyków do makijażu i akcesoria do nich.
Dla każdego uczestnika zabawy przewidziano również nagrodę gwarantowaną.


Czas trwania : 1 listopada 2018 r. – 31 stycznia 2019 r.


Wszystkich zainteresowanych nową edycją konkursu, zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielem Handlowym marki Cece of Sweden lub z Biurem Obsługi Klienta, pod numerem 22 671 75 55.

Serdecznie zapraszamy!

24-10-2018

interCHARM Moskwa 2018 - Międzynarodowa wystawa perfum i kosmetyków


InterCHARM to największe targi perfum i kosmetyków w Rosji oraz jedne z większych w Europie Środkowo-Wschodniej, które zrzeszają rosyjskich i międzynarodowych producentów, dystrybutorów perfumerii i kosmetyków.

Oferta obejmuje narzędzia i sprzęt do kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, paznokci, a także technologie dla biznesu salonów, surowców, składników i usług dla biznesu kosmetycznego.

Ekspozycja ponad 3500 marek w ciągu 4 dni od wystawy pozwala rozwiązać wszystkie najważniejsze wyzwania biznesowe, przeprowadzić bezpośrednie rozmowy i określić najkorzystniejsze warunki współpracy.

Targi interCHARM będą odbywały się przez 4 dni w terminie 24-27 października.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas na stoisku G49, które znajduje się w pawilonie 13.

04-09-2018

Nowość od Cece of Sweden: Produkty Hello Nature do ciała dostępne w drogeriach HEBE


Linia Hello Nature to pielęgnacja włosów i ciała inspirowana Naturą.
Pozyskaliśmy z przyrody to co najcenniejsze, aby zadbać o skórę w codziennym rytuale delikatnej pielęgnacji. Linia do ciała zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego i jest już dostępna w drogeriach HEBE.

POPULARNE I POŻĄDANE SKŁADNIKI
Śledząc obecne trendy dotyczące najbardziej popularnych i pożądanych składników w kosmetykach do pielęgnacji ciała, linie zbudowaliśmy na 5 wiodących składnikach: oleju kokosowym, olejku z jagód acai, oleju z konopi, olejku marula oraz oleju arganowym.

We wszystkich wyżej wymienionych liniach zapachowych, można odnaleźć: żel pod prysznic, mleczko/balsam do ciała, olejek do ciała oraz masło do ciała.

Seria z olejkiem arganowym, występuje wyłącznie w postaci produktów do pielęgnacji ciała.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi danymi linii Hello Nature, zapraszamy na stronę internetową:

http://hellonature.eu/pl

17-05-2018

Ruszyła 12 edycja konkursu fryzjerskiego „Stwórz unikatową kreację z farbami Cece of Sweden


Jeśli prowadzisz salon fryzjerski i pracujesz z produktami marki Cece of Sweden weź udział w konkursie i sprawdź jakie nagrody czekają na Ciebie!

Konkurs skierowany jest do salonów fryzjerskich, które na co dzień pracują produktami Cece of Sweden. Zabawa polega na zbieraniu punktów i otrzymywaniu nagród w zamian za punkty uzyskane za zakupione produkty.

Katalog nagród zawiera m.in.: bon wakacyjny, nowoczesne produkty firmy Dyson, bony jubilerskie, ekspresy do kawy, akcesoria i gadżety niezbędne podczas podróży oraz sprzęt elektroniczny. Organizator zadbał również o nagrody gwarantowane.

Warto przypomnieć, że obowiązuje mechanizm konkursowy uwzgledniający podział uczestników na regiony geograficzne.

Wszystkich zainteresowanych nową edycją konkursu, zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielem Handlowym marki Cece of Sweden lub z Biurem Obsługi Klienta, pod numerem 22 671 75 55.

Konkurs trwa do 15.08.2018 r.


Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły i regulamin:
http://beliso.eu/uploaded/REGULAMIN_12_EDYCJI_KONKURSU.pdf

25-09-2017

Cece of Sweden poszukuje modelek do testów farb do włosów. Zostań jedną z 30 osób, które przejdą prawdziwą metamorfozę pod okiem profesjonalistów!


Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w testowaniu farb do włosów marki Cece of Sweden, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij na wskazany w regulaminie adres e-mailowy.

Napisz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział testach i wypróbować wybrany kolor do włosów.

Dla laureatek akcji czeka niezapomniana przygoda z kolorem, w jednym z renomowanych salonów fryzjerskich w Warszawie. Ponadto, wszystkie uczestniczki otrzymają zestaw profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Cece of Sweden.

Wybranych zostanie 30 testerek farby do włosów Cece of Sweden.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca października.

Regulamin i formularz dostępne pod linkiem:
http://beliso.eu/uploaded/testerka_farb_do_włosow_Cece.pdf