Beliso

o nas


SalonDotacje UE

Dotacje UE

Dotacje UE


Polityka prywatności i cookies

profil


Wygląd jest ważny, dla nas to oczywiste. Zdrowe, zadbane, pełne blasku włosy potrafią stać się najpiękniejszą ozdobą kobiety, dodać pewności siebie i poprawić humor. Z tą świadomością pracujemy nad naszymi produktami i właśnie to pragniemy dawać naszym Klientkom.

Beliso powstało z pasji do piękna. Działamy z myślą o kobietach, które dbają o siebie
i pragną zachwycać. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i specjalistyczna wiedza, którą w tym czasie zdobyliśmy, pozwalają nam oferować świetnej jakości, profesjonalne kosmetyki, odpowiadające potrzebom, oczekiwaniom i pragnieniom naszych wymagających Klientek. Wszystko z myślą o wydobyciu piękna, drzemiącego w każdej
z nich.

Już od 1995 roku dostarczamy na rynek najwyższej jakości rozwiązania. Stale poszerzamy portfolio naszych produktów. Początkowo obecne wyłącznie w salonach fryzjerskich i sprawdzone przez profesjonalistów, dziś nasze kosmetyki dostępne są również na rynku detalicznym, w kategoriach wykraczających poza włosy. Stawiamy na najlepsze surowce i nowoczesne technologie. Nieustannie się rozwijamy: śledzimy trendy, poszukujemy nowych składników aktywnych, ulepszamy formuły, czerpiemy z natury, szukamy atrakcyjnych opakowań. Działamy na rynku polskim oraz za granicą, zdobywając sympatię coraz szerszej grupy Klientek i ugruntowując pozycję eksperta w branży. Ten sukces motywuje nas do dalszej pracy nad udoskonalaniem i rozbudową oferty.

Dostarczamy kosmetyki najwyższej jakości i staramy się, żeby dzięki nim każda kobieta mogła poczuć się atrakcyjna, wyjątkowa i piękna.

Bo taka przecież jest.